Witamy w Usuwanie-Owlosienia.pl

Larrea divaricata – czyli jak opóźnić odrastanie włosów

Ranking najlepszych depilatorów laserowych Kosmetyki do depilacji, Krem do depilacji, Porady

Dla osób, borykających się z problemem zbyt częstej konieczności usuwania włosów, dużą pociechą będzie fakt, że coraz więcej kosmetyków do depilacji zawiera substancje opóźniające odrost włosów. A wszystko to za sprawą meksykańskiej rośliny, Larrea Divaricata, która słynie ze swojego wpływu na spowolnienie odrostu włosków, i jest stosowana w coraz większej liczbie preparatów do depilacji.

Spośród kremów do depilacji opóźniających odrost włosków na pierwszym miejscu trzeba wymienić Revitol Hair Removal, który bez wątpienia jest pionierem w tej dziedzinie. Jego unikalna receptura pozwala na bardzo szybką i niezwykle skuteczną depilację, a efekty trzymają się bez porównania dłużej niż zwykle. Krem jest przy tym niezwykle delikatny i nadaje się do depilacji całego ciała.

Ciekawym produktem jest także krem Eveline Just Epil 3 w 1, który dzięki ekstraktowi z Larrea Divaricata także spowalnia odrastanie włosków, zmniejszając w sposób znaczny częstotliwość przeprowadzania zabiegu. Krem Just Epil jest dostępny w dwóch rodzajach: do depilacji nóg oraz ultradelikatny do depilacji pach, rąk i okolic bikini.

Aby dodatkowo przedłużyć gładkość skóry pomiędzy zabiegami depilacji warto sięgnąć po kremy i balsamy zawierające także ekstrakty z Larrea Divaricata. Przykładem jest tutaj ceniony krem Keramene, zawierający dodatkowo hormony roślinne, palmatinę oraz kwas NDGA. Innym przykładem jest balsam Gładkie Nogi St. Ives, lub balsam łagodzący po depilacji Joanna Sensual.

Czy to naprawdę działa?

Okazuje się, że tak, ale efekty mogą nie pojawić się już przy pierwszym użyciu produktu z ekstraktem Larrea Divaricata. Badania dowodzą, że najlepsze efekty pojawiają się po ok. 8 tygodniach regularnego stosowania preparatów opóźniających odrost włosów, a gładkość jest wówczas dłuższa aż do 50%. Trudno ocenić, czy to dużo czy mało, jednak jeśli doskwiera Ci zbyt częsta konieczność depilacji, z pewnością będziesz zadowolona.

  • Autor: Asia
  • Data: 30 sty
  • Komentarze: 2
Dodaj komentarz