Witamy w Usuwanie-Owlosienia.pl

Urządzenia do trwałej depilacji w domu

Ranking najlepszych depilatorów laserowych Depilacja laserowa, Depilacja laserowa w domu, Depilatory

Trwała depilacja oznacza usunięcie niepożądanych włosów na zawsze, ale niestety – nie istnieje żaden sposób, który gwarantowałby stuprocentowe usunięcie owłosienia podczas jednego zabiegu. Trwała depilacja wymaga serii zabiegów, oraz dużej dozy cierpliwości.

Po każdym zabiegu odrasta ich coraz mniej, ale może się zdarzyć, że pojedyncze włoski będą odrastać nawet po dziesiątym z kolei zabiegu! Bez cierpliwości i systematyczności droga do celu może być zatem naprawdę długa… oraz kosztowna.

Nowe trendy w świecie depilacji – depilacja w domu

Coraz częściej za jako jeden z głównych walorów udanej depilacji stawia się jej wygodę. A wygoda równa się prostemu, niebolesnemu zabiegowi, łatwemu do wykonania samodzielnie, w zaciszu domowym oraz w pełnym komforcie. Z tego powodu urządzenia do trwałej depilacji do użytku samodzielnego cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Są nie tylko wygodnym i skutecznym środkiem do uzyskania stuprocentowej i trwałej gładkości każdej partii ciała – także tych miejsc, które wstydzilibyśmy się powierzyć obcej osobie. Własny depilator nie tylko umożliwia nam samodzielną, intymną depilację ciała, ale także w dużej mierze pozwala ograniczyć koszty takiej depilacji – bowiem przeważnie zakup takiego urządzenia zwraca się już po zaledwie kilku zabiegach, nawet na tylko jedną partię ciała!

Czy urządzenia do samodzielnej depilacji są tak samo skuteczne?

Wszelkie testy i opinie potwierdzają: urządzenia do depilacji domowej mogą być tak samo skuteczne, jak urządzenia stosowane w salonach piękności. Zwykle te ostatnie są faktycznie znacznie droższe i mają dużo większą moc – jednak głównym tego powodem jest fakt, że przeznaczone są do użytku komercyjnego, a więc mają za zadanie sprostać oczekiwaniom nie jednej bądź kilku kobiet, ale ich setkom a nawet tysiącom. Urządzenia do depilacji domowej doskonale sprawdzą się do wydepilowania ciała Tobie i kilku koleżankom, potem może nastąpić konieczność wymiany części (np. kasety z lampą w przypadku depilatorów laserowych), jednak koszt owej regeneracji urządzenia z reguły nie przekracza ¼ jego ceny.

Urządzenia do trwałej depilacji – przegląd

Zdecydowanym pionierem w dziedzinie urządzeń do domowej depilacji jest RIO, producent sprawdzonych laserów oraz urządzeń IPL, gwarantujących skuteczną i bezpieczną depilację w domu. Co mamy do wyboru? Wśród urządzeń RIO Laser Hair Remover każdy (każda) znajdzie coś dla siebie. Dla zwolenników urządzeń IPL producent oferuje RIO IPL Hair Remover, usuwające aż do 180 włosków jednocześnie! Natomiast urządzenia wykorzystujące sam promień lasera są także dostępne w kilku odmianach, różniących się między sobą zakresem działania.

Inne urządzenia do depilacji domowej, może mniej popularne, ale z pewnością także warte zainteresowania, to np. Venus Personal Laser Hair Remover. Jest to urządzenie lekkie i poręczne, umożliwiające wygodną depilację, jednak jego stosowanie jest dość mocno czasochłonne – możemy tym urządzeniem usuwać pojedyncze włoski, tak więc wydepilowanie dużego obszaru ciała zajmie z pewnością dużo czasu. Urządzenie nadrabia ten mankament ergonomicznością i jakością wykonania.

Depilator Philips Lumea  jest również lekki i poręczny, jednak ma większy zasięg działania – depilowany obszar to powierzchnia 3 cm2. Depilator wykorzystuje technologię IPL, umożliwiającą depilację nóg, rąk, pach oraz okolic bikini.

Całkowicie innego rodzaju urządzeniem jest Dino Plus. Od reszty wymienionych depilatorów wyróżnia go naprawdę niewielki rozmiar oraz niska cena. Ten depilator wykorzystuje całkowicie innego rodzaju technologię usuwania włosów – ultradźwięki, które dzięki wysokiej częstotliwości fal uszkadzają mieszek włosowy. Cebulka włosa osłabia się na tyle, ze po kilku zastosowaniach włos nie wyrasta lub włosy odrastają rzadziej, są cieńsze, słabsze i jaśniejsze. Depilator jest poręczny i niedrogi, jednak w przypadku jego stosowania wymagana jest naprawdę duża doza cierpliwości oraz wytrwałości, ponieważ pierwsze efekty widoczne będą dopiero po serii zabiegów, a ponieważ każdy włosek musi zostać uchwycony oddzielnie, każdy zabieg zajmuje sporo czasu.

  • Autor: Asia
  • Data: 29 gru
  • Komentarze: 1
  • Napisał: iśka
    Październik 6th, 2012 22:12

    polecam Rio, znalazłam przez tę stronę http://laseroweusuwaniewlosow.com.pl, jak dla mnie super wygoda, super jakość i skuteczność depilacji. Lasera używa też moja siostra i ona też już prawie uporała się z włoskami

Dodaj komentarz