Usuwanie-Owlosienia.pl

Ranking najlepszych domowych sposobów na depilację!

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informację, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.
Jeśli masz pytania związane z usuwaniem włosów lub odnośnie prezentowanych produktów - skontaktuj się z nami!

Depilacja klatki piersiowej

Depilację klatki piersiowej przeprowadzają głównie mężczyźni. Wiąże się to nie tylko z estetyką np. podczas korzystania z kąpieli słonecznych czy zbliżeń z płcią przeciwną, ale również z higieną. Włosy na ciele gromadzą zanieczyszczenia, drobnoustroje i bakterie dlatego też należy dbać o czystość mocno owłosionych partii ciała.

Depilację klatki piersiowej można wykonać za pomocą ciepłego wosku, kremu do depilacji bądź zwykłej maszynki do golenia. Oczywiście nie są to skuteczne metody depilacji. Efekt najdłużej utrzyma się po wykonaniu depilacji woskiem – około 2 tygodni aż włoski wyrosną na nowo.

Zabieg ten wykonuje się w salonie kosmetycznym i niestety jest one trochę bolesny. Cena depilacji woskiem rozpoczyna się od 150 złotych wzwyż. Wszystko uzależnione jest od ilości owłosienia na klatce piersiowej.

Krem do depilacji natomiast można zakupić w każdej drogerii kosmetycznej. Zabieg wykonuje się najwygodniej pod prysznicem i jest on stosunkowo tani, szybki, bezpieczny i wygodny. Krem do depilacji nie powinien powodować podrażnień, zacięć czy zaczerwienień. Najtańszy preparat do tego typu depilacji można zakupić już za 7 złotych.

Jeżeli chodzi o depilację za pomocą maszynki do golenia to jest to najbardziej znana metoda depilacji a zarazem najczęściej stosowana. Wymaga jednak użycia pewnego poślizgu aby uniknąć różnego rodzaju podrażnień naskórka i zacięć. Najlepszymi do tego celu są preparaty takie jak pianka, żel bądź krem. Doskonale ochronią delikatną skórę przed skaleczeniami.

Wiadomym jest, że owłosiona klatka piersiowa nie zawsze wygląda zachęcająco i nie każdemu pasuje. Jeżeli ta część ciała jest wypracowana i ładnie się prezentuje warto ją eksponować bez owłosienia.

Zobacz ranking najlepszych preparatów do depilacji