Usuwanie-Owlosienia.pl

Ranking najlepszych domowych sposobów na depilację!

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informację, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.
Jeśli masz pytania związane z usuwaniem włosów lub odnośnie prezentowanych produktów - skontaktuj się z nami!

Depilacja laserowa

Każda kobieta boryka się z problemem zbędnego owłosienia. Każda z nich ma swój indywidualny sposób na usuwanie zbędnych włosków i z reguły używa go już od wielu lat. Niektóre pozostają przy tym jednym sposobie tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia i strachu przed nowościami. A co jeśli byłby sposób, który trwale usunie Twoje zbędne włoski? Skusiłabyś się? Otóż jest taki sposób! Jest to depilacja laserowa!

Laserowe usuwania owłosienia to sposób, który pozwala na trwałe usuwanie włosków niemal z każdej części ciała. Już kilka zabiegów wystarczy, aby zapomnieć o goleniu czy depilacji na długi czas. Co prawda nie jest to metoda, która działa na każdą kobietę ale jej wysoka efektywność sprawia, że warto zapoznać się z nią bliżej. Dzięki temu artykułowi zdobędziesz najważniejsze informacje dotyczące laserowego usuwania owłosienia. Dowiesz się w jaki sposób przeprowadzane są zabiegi, ile potrzeba do całkowitego usunięcia owłosienia oraz dla kogo ta metoda jest najbardziej efektywna.

Dobrym kandydatem do laserowego usuwania włosów jest osoba o ciemnych włosach i jasnej karnacji. Dlaczego? Otóż laser działa w sposób, który „namierza” ciemny pigment i tylko w ten sposób może skutecznie usuwać włoski. Po zlokalizowaniu włoska, laser niszczy jego cebulkę wiązką światła. W ten sposób uzyskuje się niezwykle trwały efekt depilacji, ponieważ włoski są trwałe uszkadzane i z reguły już nie odrastają.

Wyjątkiem mogą być włoski, które nie były już w fazie wzrostu. W takim przypadku po zabiegu mogą pojawiać się na ich miejsce nowe włosy i dlatego depilację laserową należy powtarzać kilka razy, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Dzięki laserowej depilacji możesz depilować na raz duże obszary swojego ciała. Nowoczesne lasery usuwają na raz po kilka włosków więc jest to metoda szybka i efektywna. Depilację laserową można wykonać praktycznie na każdej części ciała, lecz oczywiście tylko wtedy jeśli jest ona porośnięta ciemnymi włoskami.

Z reguły już po 4-6 sesjach wykonanych w okresie 2 miesięcy można uzyskać efekt usunięcia około 80% owłosienia. Później wystarczy tylko wykonać profilaktycznie raz na kilka lat jeden do dwóch zabiegów dla utrzymania efektu trwałej depilacji.

Jeśli chcesz spróbować laserowego usuwania owłosienia musisz pamiętać o kilku rzeczach. Kilka dni przed zabiegiem zaprzestań jakiekolwiek golenia. Depilacja laserowa działa najlepiej na dłuższych włoskach. Dodatkowo należy pamiętać, że czynnikiem, który może dyskwalifikować Cię jako odpowiednią kandydatkę może być nadmierna opalenizna. Może ona spowodować małą efektywność zabiegu oraz odbarwienia na skórze.

Depilacja laserowa wywołuje uczucie lekkiego bólu, lecz jest on zdecydowanie do wytrzymania. Nie należy się bać, że będziesz się czuć tak jak podczas depilacji woskiem. Gwarancją najmniejszego bólu i najlepszych efektów będzie udanie się do sprawdzonego gabinetu kosmetycznego z renomowanym sprzętem. Przed zabiegiem zasięgnij opinii swoich przyjaciółek lub sprawdź czy zabiegi wykonywane w konkretnym gabinecie są dobrze ocenianie przez Internautki.

Zobacz ranking najlepszych preparatów do depilacji